Poznawanie przez dotyk!

Jednym z najciekawszych narzędzi, które wprowadzamy do sklepów w ramach sieci AGDom – są interaktywne witryny sklepowe. Dają one niespotykane nigdy wcześniej w naszym kraju możliwości poznawcze produktów jak i informacji o promocjach. Dzięki interaktywnym witrynom już dziś klient może poznać ofertę sklepu stojąc na chodniku przed sklepem! Wszystkie najważniejsze informacje o ofercie znaleźć bowiem można w urządzeniu zainstalowanym w witrynie sklepowej.

Klient dotykając szyby może przeglądać zdjęcia produktów, oglądać filmy, czytać szczegółowe charakterystyki, dzielić się nimi poprzez e-mail z przyjaciółmi czy grać w interaktywne gry oferujące dodatkowe rabaty.

Jest to pierwsza w Polsce sieć interaktywnych witryn. Z siecią AGDom – wchodzimy na nowy poziom zakupów!

Porównaj ceny z całej Polski w ułamku sekund!

W sklepach są także WebKioski. Dzięki tym małym komputerom, klient będący w sklepie, w każdej chwili może porównać ceny danego produktu w innych sklepach internetowych. Po  zeskanowaniu kodu kreskowego, na ekranie pojawi się porównywarka cenowa, pokazująca ten sam produkt w innych sklepach wraz z umiejscowieniem ich na mapie. Oprócz tego po zeskanowaniu kodu, będzie można zobaczyć zdjęcia danego produktu, jego opis a także zamówić go przez Internet z dostawą do domu.

Dzięki temu, oglądanego zestawu porcelany czy garnków klient nie musi dźwigać do domu, gdyż dostarczy go kurier. Oprócz tego w WebKiosku będzie można przejrzeć wirtualny katalog z aktualną ofertą i zamówić interesujące nas produkty przez Internet bezpośrednio z internetowej witryny sklepu, jeśli akurat nie będzie ich na miejscu!

Interaktywna witryna dotykowa AGDom – instrukcja obsługi