Poznaj zasady budowania strefy AGD w swoim sklepie i pozyskaj nowych klientów – część 1

Projektując strefę AGD ze sprzętem nieelektrycznym najważniejsze jest skupienie się na komforcie zakupów. Im mniej czasu klient poświeci na poszukiwania konkretnego przedmiotu, tym większa szansa, że zapozna się z pozostałą ofertą sklepu. A tym samym zrobi większe zakupy. Przed Państwem pierwsza część naszego przewodnika dotyczącego budowania strefy AGD w sklepie. Przeczytaj całość

Poznaj zasady budowania strefy AGD w swoim sklepie i pozyskaj nowych klientów – część 2

Na co zwrócić uwagę projektując ekspozycję artykułów nieelektrycznych? Jak naturalnie wyznaczać strefy w sklepie oraz co decyduje o rezygnacji z zakupu, na co masz wpływ? Przed Państwem druga część naszego przewodnika o budowaniu strefy AGD w sklepie.
W poprzedniej części pisaliśmy o konieczności uporządkowanej ekspozycji, ścieżce zakupowej oraz podstawowych zasadach visual merchandisignu, którymi należy kierować się przy tworzeniu stref AGD. W tej części skupimy się na budowaniu ekspozycji oraz elementach, które decydują o zakupie. Przeczytaj całość

Wiosna w kuchni

Wiosna w kuchni


Obecnie nie tylko w naszych kuchniach, ale również w naszym codziennym życiu rządzi CZAS. Chcemy być dyspozycyjni w pracy, sprawdzić się w roli partnera i rodzica, przybywa nam więc zajęć i obowiązków. Jak w codziennej gonitwie znaleźć jeszcze czas na przygotowanie zdrowych, zbilansowanych posiłków? Jak gotować, żeby było zdrowo? Przeczytaj całość

Współcześni dziadkowie, czyli seniorzy na miarę XXI wieku…

0d71393314f48cb73e08666deb4dc42b_XL

Pokolenie „30+” łączy z dziadkami najcieplejsze wspomnienia sielskiego dzieciństwa, pachnącego domowym ciastem i kojarzy babcię ze starszą Panią robiącą na drutach… Obraz dzisiejszych babć jest zgoła inny – coraz młodziej wyglądają, często są aktywne zawodowo, a nawet jeśli już nie pracują, chcą korzystać z życia. Ubierają się w podobnym stylu, jak ich córki, widać je w kinach, kawiarniach i na wakacyjnych wyjazdach. Jedno, co z pewnością nie ulega pokoleniowej zmianie na przestrzeni lat, to miłość, jaką dziadkom okazują wnuki. Przeczytaj całość

Otwarcie sklepu sieci AGDom w Aleksandrowie Kujawskim

Zapraszamy  do  nowo otwartego  sklepu  sieci  AGDom – SweetHome przy ulicy Wojska Polskiego 17/45 w Aleksandrowie Kujawskim.

Bogata  oferta produktów nieelektrycznego AGD oraz specjalne oferty promocyjne zadowolą każdego klienta. Miła i fachowa obsługa chętnie służy Państwu pomocą,  a  wszystko  to w przestronnych  i nowoczesnych wnętrzach.

WP_20160308_11_41_40_Pro Przeczytaj całość

Pierwszy rok współpracy z F.H.U. EMKA!

Czas biegnie nieubłaganie szybko…

Wydaje się, że całkiem niedawno zakończyliśmy gorączkowe przygotowania do otwarcia pierwszego profesjonalnego sklepu z artykułami agd w Kłodawie, a to już minął rok od tego wielkiego wydarzenia!

 

IMG_4299

W piątek 4 marca 2016 uroczyście obchodziliśmy pierwsze urodziny sklepu Emka w Kłodawie. To również pierwsza rocznica współpracy w ramach projektu partnerskiego AGDom. Rok wypełniony uśmiechem i zadowoleniem klientów to najlepszy dowód na to, że wspólne działania na rzecz partnerskiej współpracy stanowią klucz do sukcesu. W tym ważnym dniu dla wszystkich klientów przygotowano okolicznościowe atrakcje i specjalne promocje. Na bok odłożone zostały wszelkie diety, bowiem tak uroczysta chwila nie mogła obyć się bez lampki szampana i kawałka przepysznego tortu.

Przeczytaj całość

Kwiaty na Dzień Kobiet

0101001510_a

Kwiaty to doskonały prezent na każdą okazję. Dzięki nim obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo. Dodatkowo kwiaty cudownie wyglądają w każdym wnętrzu. Wprowadzają radość i energię do pomieszczeń. Za pomocą kwiatów, w prosty sposób, stworzymy wyrazistą dekorację.

Jednak wybór konkretnych kwiatów nigdy nie jest prosty. Możemy zdecydować się na radosny bukiet tulipanów, eleganckie pędy storczyków… a także na kwiaty w nietypowej wersji. Na przykład na porcelanowej zastawie! Elegancki kubek czy filiżanka, ozdobiona florystyczną dekoracją to nie tylko doskonały upominek, który przez długi czas będzie przypominał o ofiarodawcy, ale również zaproszenie do spędzenia cudownych, wspólnych chwil przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty.

A Ty, którą kwiatową zastawę wybrałbyś dla bliskiej osoby? Przeczytaj całość

Święto pączka

Święto pączka

Wszystkim łasuchom i nie tylko przypominamy, że dziś Tłusty Czwartek! Święto to rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Tego dnia powszechne jest objadanie się popularnymi pączkami i faworkami. Nikomu nie wypada w Tłusty Czwartek odmówić słodkości. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w ten szczególny dzień nie zje ani jednego pączka – nie będzie miał powodzenia w dalszym życiu. Jednak nam Polakom to raczej nie grozi. Co roku w Tłusty Czwartek zjadamy 2,5 pączka na osobę, a wszyscy Polacy pochłaniamy około 100 milionów przepysznych pączków.

Idealny pączek powinien być pulchny, ale lekko zapadnięty w środku. Robi się je z drożdży, mąki i jaj. Smakosze twierdzą, że najlepiej smakują gdy są jeszcze ciepłe. Ciastka mogą być nadziewane nie tylko konfiturą, ale także likierem, budyniem, serem, a nawet bitą śmietaną. Dawniej przyrządzając pączki nadziewało się niektóre migdałem lub orzechem. Wierzono, że kto na nie trafi, będzie miał w życiu szczęście.

Dbający o linie powinni pamiętać, że jeden pączek ważący około 50 gramów to aż 200 kalorii, a to znaczy, że aby go spalić należy biegać przez 20 minut, jeździć na rowerze przez 54 minuty albo spacerować 57 minut. Jednak w tym dniu, nie przejmujmy się kaloriami!

Zamiast wybierać się do cukierni wczesnym rankiem, proponujemy przygotowanie zapustowych słodkości własnoręcznie. Wystarczy tylko kilka niezbędnych pomocników kuchennych oraz dobry przepis i sukces gwarantowany.

Życzymy smacznego! Przeczytaj całość